Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Webmaster Blogu ve Portalı

Hızlı gelişen teknoloji ile birlikte teknoloji hayatımızda yer edinmeye başladı. Günlük hayatımızın neredeyse büyük bir bölümü internet ile uğraşmaktayız. Akıllı telefonlar elimizden düşmüyor. İnternet denilen bu alemde her dakika, her saniye farklı bir olay meydana geliyor. Peki ya neden internet haberlerine uzak kalasınız?

Teknoloji ve internet haberleri içeren blog ve portal siteleri ziyaretçilerin internette olan son haberlerden bilgi sahibi olabilmesi amacı ile kurulmuşlardır.

İnternet haberleri, webmaster bilgileri, mobil haberler ve teknoloji haberleri içeren web sitemiz sizin için saf ve akıcı yazılarıyla bir tık ötede.

tashift.com; internet, webmaster, teknoloji gibi konuları güncel olarak ele alan bir web sitesi olup, siz değerli okuyucuların sitede daha fazla zaman geçirebilmesi için sade bir tema kullanmaktadır. ayrıca mobil teması da web teması kadar kullanışlıdır. sitenin alanında fazlasıyla yükseleceğini ve bir marka haline geleceğini şimdiden görebiliyoruz, peki ya siz? bu yolda bizlere eşlik edecek misiniz?

Sitenin kesinlikle benimle bir ilgisi yoktur, bu tanıtım yazısı site sahipleri tarafından yazılmıştır.


Yazı Hakkında Yorumlar