Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Soru Cevap Sitesi

merhaba arkadaşlar. farketmişsinizdir, uzun zamandır bazı siteleri blogumda tanıtıyorum. sanırım bir süre daha site tanıtmaya devam edeceğim. takipte kalın.


Bir başka Soru Cevap sitesine hoş geldiniz!


Burada günlük hayatınızı yakından ilgilendiren birçok şey bulacaksınız. Öncelikle bilmediğiniz konular hakkında soru sorabilir, gerçek insanlardan samimi cevaplar alabilirsiniz. Merak ettiklerinizi okuyun, öğrenmek istediklerinizi sorun.

“Sorularınıza cevap, bilginize bilgi katabileceğiniz harika bir site.”

Kolay ve oldukça pratik bir arayüze sahip olan acgor internet sitemize ücretsiz bir şekilde üye olduktan sonra aklınıza takılan her konuda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ya da daha önceden sizin gibi ziyaretçilerimiz tarafından sorulan sorulara bilgileriniz dahilinde cevaplar verebilirsiniz.

“İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır.” H.Ş

Soru cevap sitesi ile herkes birbirine faydalı oluyor! Bilmediklerini sorguluyor, bildiklerini öğretiyor. Sürekli güncellenen içerikleriyle aradığınız her şeyi bulmanıza olanak sağlayan, ilgi alanlarınıza göre kategori seçebileceğiniz, arkadaşlarınızla daha çok bilgi alışverişi yapabileceğiniz, tamamiyle siz ziyaretçilerimize iyi vakit geçirmek ve öğretmek amacıyla kurulmuş olan profesyonel soru cevap platformu.

“Aklınıza takılan her şey artık sadece bir tık uzağınızda!”

İnternet bağlantınız ve cihazınız olan her yerden online olarak sorular cevaplar sitesine giriş yapabilirsiniz. Tüm bilgisayar ve akıllı cihazlar ile senkronize çalışmaktayız. Hızlı üyelik sayesinde sitemize 10 saniye gibi kısa bir sürede üye olabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda sitemize eklediğimiz sosyal medya (Facebook, Twitter, Google+) hesaplarınızdan kolayca profil oluşturabilirsiniz.

İnsanlara faydalı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi sıra sizde! Mutlaka sizi aramızda görmek istiyoruz.

site benim değildir. tanıtım amaçlı yazıdır.


Yazı Hakkında Yorumlar