Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Metin2 Pvp Serverler

Günümüzde metin2 pvp serverler hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. Bunca oyunun arasından oyun seçip oynamak ta haliyle zor oluyor. Metin2 pvp server oyuncuları zorluğu genelde oyunu seçme aşamasında yaşıyorlar. Çünkü günümüzde hizmet veren tanıtım sitelerinde bulunan tanıtımlar oyun özellikleriyle uyuşmamaktadır. Oyun sahipleri daha fazla oyuncuya ulaşmak için server tanıtımları içerisine oyunlarında bulunmayan özellikleri eklemektedirler. Durum böyle olunca işin büyük kısmı tanıtım sitesi sahiplerine düşüyor. Ancak onlar da pek ilgilenmedikleri için siteleri önü alınamayan yanlış içeriklerle doluyor. Kullanıcılar bu şekilde hizmet veren tanıtım sitelerinden uzak durmaya çalışsa da neredeyse her biri böyle olduğu için yine aynı şeyleri yaşıyorlar. Türkiye'de ilk açılan ve daima hizmet amacı güden http://www.pvpserverler.org sitesi tanıtımları onaylamadan yayımlamadığı için ziyaretçileri kaliteli ve oyuncuyu hakeden serverlere yöneliyor. Ayrıca sitede bulunan oylama sistemiyle oyuncular beğendiği servera oy verip oyunu destekleyebilirler. Oy sayısı çoğalan server tanıtımı da sitede üst sıraya çıkacak ve daha fazla oyuncuyla buluşacaktır.

Metin2 pvp serverlerin birçok oyun tipi bulunuyor. Aradığınız oyun türünü her ne kadar günümüzde bulmak zor olsa da vermiş olduğumuzda dilediğiniz serverı bulabilirsiniz. Çünkü server tanıtımları içerisinde server türünü ve zorluğunu belirten ekstra bir bölüm bulunuyor. Farklı renklendirme ile site ziyaretçilerinin dikkatini çekebiliyor ve oyuncular o kriteri rahatlıkla görüp oyun tercihi yapabiliyorlar. Eğer siz de metin2 pvp server oyuncusuysanız aşağıda verebileceğimiz linkten metin2 pvp server tanıtımlarına ulaşabilirsiniz. Değilseniz sitede silkroad ve knight gibi rpg oyunların pvp server tanıtımları da yer alıyor. Herkese iyi eğlenceler.

http://www.pvpserverler.org/metin2.html


Yazı Hakkında Yorumlar