Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Hayatımızın Her Yerindeki Sosyal Bilgiler ve Çalışma Kitapları

Liseye geçiş anlamında piyasada birçok hazırlık kitabı bulunmaktadır. Ancak bu kitaplar soru derinliği ve kalitesi bakımından sıkıntılar yaşayabilmektedir. Ama bu noktada yayınevimiz devreye girmekte ve sizlerin daha fazla aramasına gerek kalmadan sizlere başta sosyal bilgiler olmak üzere hemen dersten çalışma kitapları hazırlamaktadır.

Buna bağlı olarak da mesela yayınevimizin 7.sınıf sosyal bilgiler çalışma kitabı cevapları da hazırlamakta olduğunu sizlere net bir biçimde belirtmekte büyük bir yarar görmekteyiz. Bu da farkı ortaya koyması açısından firmamızı daha iyi bir konuma taşımaktadır.

Biz ilgili yayınevi olarak sosyal bilgiler dersinden hariç de kitaplar da üretmekteyiz. Bu kitaplar matematik, türkçe, ingilizce gibi liseye geçiş sınavlarının içeriğini oluşturan dersleri kapsamaktadır. Bu da yayınevimizin farkını sizlere anında ispat etmektedir. Örneğin biz bu aşamada 6.sınıf türkçe çalışma kitabı cevapları seçeneğini oluşturarak sizlere buna göre yardımcı olmaya özen göstermekteyiz. Bu da web sitemizin işinde ne kadar başarılı olduğunu belirtmesi açısından önemlidir.

Biz yayınevi olarak her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız. Bunun için de bizimle alakalı olarak herhangi bir sorun yaşadığınızda bunu bize daima bildirmeniz önemlidir. Mesela 7.sınıf fen ve teknoloji çalışma kitabı cevapları bazında bir sıkıntınız olduğundan bunu bize hemen bildirmeli ve sorunun kalıcı olarak hızlı bir şekilde nasıl çözüldüğünü bu şekilde görmelisiniz.

Sitenin benimle bir ilgisi yoktur, bu tanıtım yazısı site sahipleri tarafından yazılmıştır. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Yazı Hakkında Yorumlar