Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Evden Eve Nakliyat

Ersoy Nakliyat olarak taşıma hizmetlerinde müşterilerimize kusursuz olarak nakliye hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimize 1995 yılından bu yana son model eşya taşıma araçlarımız ve alanında kalifiye elemanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Şehir dışı eşya taşımacılık hizmeti alamaya karar vermeden önce taşıma firmalarını çok iyi araştırmalısınız. Aksi halde evinizin taşıma işi hüsranla sonuçlanabilir. İyi bir nakliye firmasının muhakkak K1-K3 eşya taşıma yetki belgelerinin olması gerekmektedir. Bu yetki belgeleri olmayan firmalar aynı zamanda korsan niteliğini taşımaktadır. Taşınacağınız firmaya karar verdiğinizde firmanın kendi ofisini ziyaret etmeli yetki belgeleri ve araçlarını görmelisiniz. Yetki belgesi olmayan firmalar ile lütfen temas haline geçmeyiniz.

Şehir dışı eşya taşımacılık hizmeti almaya karar kıldığınızda ücretsiz olarak evinize gelen eksperimiz eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme taşıma günü hiçbir sorunun oluşmaması bakımından yapılmaktadır. Ersoy Nakliyat olarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanır ise sözleşme ve sigorta kapsamında eşyalarınız taşınır.

Şehir dışı ev eşya taşımacılığı hizmetlerinde firmamız tarafından verilecek hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde gerçekleştirilecektir.

Evinizdeki tüm mobilya aksamından oluşan eşyalarınız firmamız bünyesinde çalışan usta marangozlarımız tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte işleminin amacı büyük bazda olan eşyaların taşınma sırasında hiçbir zarar görmemesi bakımından yapılır. Demonte gören eşyalar aynı zamanda özenli bir ambalajlama yapılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Kırılacak olan eşyalar kraft kağıtlara ve havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Elektronik eşyalar özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenenir.

Eski evinizden kusursuz bir şekilde alınan eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde firma elemanlarımız tarafından demonte gören eşyalara monte işlemi yapılır. Müşterimizin isteği doğrultusunda ev içerisinde eşyalar yerleştirilir.

Kırılmış, zarar görmüş bir eşya var ise ve onarılması mümkünse firmamız tarafından yaptırılıp müşterimize teslim edilir. Eğer hiç onarılması mümkün değil ise müşterimize eşyanın yenisi alınıp teslim edilir.

Sitenin kesinlikle benimle bir ilgisi yoktur, bu tanıtım yazısı site sahipleri tarafından yazılmıştır.


Yazı Hakkında Yorumlar