Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Konu Dışı


Soru Cevap Sitesi

merhaba arkadaşlar. farketmişsinizdir, uzun zamandır bazı siteleri blogumda tanıtıyorum. sanırım bir süre daha site tanıtmaya devam edeceğim. takipte kalın.


Bir başka Soru Cevap sitesine hoş geldiniz!


Burada günlük hayatınızı yakından ilgilendiren birçok şey bulacaksınız. Öncelikle bilmediğiniz konular hakkında...

Evden Eve Nakliyat

Ersoy Nakliyat olarak taşıma hizmetlerinde müşterilerimize kusursuz olarak nakliye hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimize 1995 yılından bu yana son model eşya taşıma araçlarımız ve alanında kalifiye elemanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Şehir dışı eşya taşımacılık hizmeti alamaya karar vermeden önce...

Teknoloji haberlerini nasıl takip etmeliyiz?

Her geçen gün yeni bir teknoloji ürünü dünyamıza giriyor. Bu ürünleri takip etmemiz gittikçe zorlaşıyor. Bu ürünleri bir çok web sitesinden takip etmek zorunda kalmak hayli can sıkıcı hale geliyor. Bu durumu çözmek için kaliteli bir yayın organını takip etmek gerekiyor.

Teknoloji kategorisine yeni giren bir site...

Hayatın anlamı PIRLANTA

Yeraltından çıkarılırken normal bir taş görünümünde olan elmas çeşitli işlemlerden geçtikten sonra paha biçilemez bir görünüme kavuşur. Pırlanta oluşturma sürecinde oldukça fazla gayret isteyen elmas işleme bitirildiğinde herkesin hayran olduğu bir hal alır. Bayanların vageçilmez takılarının başında gelen...

Gram Altın

Altın dünyanın her yerinde her zaman tercih edilen, maddi ve manevi olarak değerini hiç kaybetmeyen nadir kıymetli madenlerdendir. Gerek takı olarak gerekse de yatırım anlamında da değerini kaybetmez, yaygın olarak tercih edilir. Görünümü itibari ile oldukça sıcak ve samimi gelen sarı altın herkesi kendine hayran bırakır....