Azat Metin
Azat Metin

İnternet teknolojisini yakından takip edip web programlamaya gönül vermiş ve blogunda yararlı kaynak kodları, dökümanlar paylaşan birisi.

Twitter


Ankara Haberleri

HABERLERANKARA.COM konusunda uzman; 3 editörün, (1 Gece, 2 Gündüz) ve 10 yazarın, performansı ve haber ajanslarının desteği ile hazırlanan, Ankara başta olmak üzere tüm ulusal haberlerin özgün bir şekilde derlenip okuyucu ile buluştuğu bir haber portalıdır.
haberlerankara.comun yazarları haberlere kattıkları özgün ifadeler sayesinde okuyuculara daha yalın ve daha eğlenceli bir anlatım sunmaktadır.
Genç, dinamik ve yetenekli bir kadro ile diğer haber kaynaklarından çok daha farklı olmayı hedefleyen haberlerankara.com, sürekliliğini sağlamak ve bunu kanıtlamak arzusundadır.
Birçok arama kelimelerinde de Google'da ön plana çıktığı için okuyucu sayısı gün geçtikçe artmaktadır.
Okuyucuya daha iyi hizmet verebilmek için web site tasarımını ve alt yapısını profesyonel olarak lisanslı hazırlanmıştır.
Uzun zamandır takip ettiğim site, haberleri anlık olarak yayınladığından anlık olarak bilgi sahibi olabiliyorum. Sizde gündemden haberdar olmak için haberlerankara.com'u kullanabilirsiniz.
Sitenin kesinlikle benimle bir ilgisi yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazıyorum.
Yazı Hakkında Yorumlar